Травень перетворює центр Києва на справжню квітучу казку. Майдан Незалежності купається в жовтих тюльпанах, сакури осипають рожевим цвітом сквер Франка, а білосніжні вишні прикрашають тихий затишний провулок Шевченка та вулицю Малопідвальну в середмісті. Це найкращий час, щоб прогулятися пішки і відчути, як Українська столиця оживає після зими.

Жовті тюльпани на Майдані Незалежності



Сакури біля пам'ятника Миколі Яковченку в сквері Івана Франка


Квітучі вишні на провулку Шевченка





Квітуча вишня на Малопідвальній

Сакура в сквері на Золотих Воротах
